PREDANÉ / Na predaj rodinný dom vo Vranove nad Topľou so širokým pozemkom 1051 m2

PREDANÉ / Na predaj rodinný dom vo Vranove nad Topľou so širokým pozemkom 1051 m2

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE IBA TU!

V exkluzívnom zastúpení na predaj 3 – izbový rodinný dom v pôvodnom stave, na širokom a slnečnom pozemku s výmerou 1051 mna Dlhej ulici vo Vranove nad Topľou.

Domček je situovaný popri hlavnej ceste a prístup do domu je bezproblémový. Jednopodlažný rodinný dom s povalou a pivnicami vyžaduje celkovú rekonštrukciu. Ideálna nehnuteľnosť pre tých, ktorí si chcú urobiť bývanie podľa vlastných predstáv.

POZEMOK

Oplotený pozemok o výmere 1051 m2 (cca 30 m x 35 m). Dom je postavený na rovinatej časti pozemku, druhá časť pozemku je svahovitá.

Orientácia voči svetovým stranám: SV (zo strany napojenia na komunikáciu).

Inžinierske siete: elektrická prípojka (230V/380V), prípojka na vodu ako i kanalizáciu je na pozemku, plyn je na hranici pozemku, vlastná studňa. Kúrenie je na tuhé palivá.

DOM

Zastavaná plocha 84 m2  a celková úžitková plocha je 150 m2 .

Jednopodlažný, samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou, v pôvodnom stave. Obvodové múry sú postavené z tehál / škvarobetónu. Okná, dvere, podlahy sú pôvodné, drevené.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

POČET IZIEB: 3

Vstupná chodba, obývačka, nepriechodná spálňa, kuchyňa, izba, komora s výlezom na povalu. Dom je celý podpivničený.

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI

Nehnuteľnosť s veľkým potenciálom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite mesta, je voľná ihneď, zahŕňa slnečný a široký pozemok so zeleňou. Terén pozemku umožňuje zaujímavé architektonické riešenia.

PARKOVANIE

Možnosť parkovania vo dvore.

LOKALITA

Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej okrajovej časti mesta Vranov nad Topľou s centrom v pešom dosahu, s výborným dopravným spojením (MHD, autobusová zastávka a železničná stanica Vranovské Dlhé), v blízkosti materská škôlka, reštaurácia, polícia, čerpacia stanica, v okolí pošta, potraviny, lekár, lekáreň, fitness centrum s bazénom.

Pozrite si videoprezentáciu o nehnuteľnosti

Fotogaléria

Doplnkové charakteristiky

  • inžinierske siete na pozemku
  • pekný výhľad
  • široký pozemok

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie Mgr. Veroniky Moskaľovej a kompletný právny servis spolu s poplatkami za prevod nehnuteľnosti.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

(Spolu)vlastníci si vyhradzujú právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedú svoje vlastnícke právo.