Realitné služby 

Ponúkam vám nasledovné komplexné služby v oblasti realitného trhu:

 • vyhľadám nehnuteľnosť podľa vašich predstáv a potrieb
 • sprostredkujem vám predaj a prenájom nehnuteľnosti 
 • vykonám odbornú obhliadku nehnuteľnosti a navrhnem vám predajnú stratégiu, ktorá zabezpečí splnenie vašich predajných cieľov v stanovenom čase a za najvyššiu možnú predajnú cenu
 • pripravím vašu nehnuteľnosť na predaj a zabezpečím jej kvalitnú prezentáciu
 • vytvorím plán propagácie vašej nehnuteľnosti 
 • získate inzerciu na www.rodinnereality.sk a jej sociálnych sieťach
 • budem vás pravidelne informovať o úspešnosti marketingu ponúkanej nehnuteľnosti a reakciách záujemcov vrátane návrhu ďalších krokov potrebných pre jej predaj (prenájom)
 • vykonám kvalitné obhliadky vašej nehnuteľnosti s potenciálnymi záujemcami 
 • zabezpečím kompletný právny servis
 • sprostredkujem financovanie kúpy nehnuteľností
 • zabezpečím informácie a rozposielanie ponúk nehnuteľností podľa požiadaviek klienta a iné

Profesionálne fotografie. Virtuálna prehliadka / Videoprehliadka 

Základom úspešného predaja nehnuteľnosti je jej dobrá prezentácia. Jej nevyhnutnosťou sú kvalitné fotografie a také sú samozrejmosťou exkluzívneho balíka realitných služieb, ktoré poskytujem. 

Objavte výhody 3D virtuálnych  prehliadok a nechajte kupujúcich, nech si pozrú interiér nehnuteľnosti, kedykoľvek sa im zachce. To všetko z pohodlia domova vďaka 3D virtuálnej prehliadke.

Videoprehliadka – zaručene odhalí príbeh a čaro predávanej nehnuteľnosti!  V prípade exkluzívnej spolupráce máte možnosť rozhodnúť sa prezentovať nehnuteľnosť taktiež formou profesionálnej videoprehliadky.

Home staging

Profesionálna príprava nehnuteľnosti na predaj.

Vďaka Home stagingu:

 1. vaša nehnuteľnosť osloví širšie spektrum záujemcov,
 2. sa zvýšia šance na predaj nehnuteľnosti za vyššiu kúpnu cenu. 

Jednoducho, ak sa potenciálni kupujúci necítia vo vašej nehnuteľnosti ako doma a nepociťujú s ňou emocionálne spojenie, začnú hľadať inde. 

Aj keď sa majiteľom nehnuteľnosti páči, ako ich dom alebo byt vyzerá, ich vkus a štýl nemusí zapôsobiť na väčšinu kupujúcich. Vďaka Home stagingu je predávaná nehnuteľnosť objektívne pripravená na predaj tak, aby zaujala čo najširšie spektrum kupujúcich – bez ohľadu na ich osobný vkus. 

Uvažujete o Home stagingu? Táto služba je súčasťou exkluzívneho balíka realitných služieb. Home staging je možné objednať si aj ako individuálnu službu.

Virtual staging

Fotky predávajú. A na prvom dojme ozaj záleží.

Ale čo v prípade, ak predávate prázdnu, vypratanú nehnuteľnosť? Alebo ak si kupujúci nedokáže predstaviť potenciál priestoru?

Virtual staging je špičkový spôsob prezentácie nezariadených nehnuteľností.

Je skvelou alternatívou Home stagingu, prípadne jeho doplnkom. Nie všetci kupujúci sú schopní predstaviť si, ako navrhnúť a využiť priestor. Pridanie vkusného nábytku, kobercov, obrazov a iných domácich dekorácií, zvyšuje šancu pozitívneho prvého dojmu, na ktorom tak záleží. Práve takáto inšpirácia môže byť u kupujúceho zlomovým bodom pre kúpu nehnuteľnosti.

Uvažujete o Virtual stagingu? Táto služba je súčasťou exkluzívneho balíka realitných služieb.

Vyporiadanie nehnuteľností a predaj na jednom mieste 

Ak ste spoluvlastníkom nehnuteľnosti, o ktorú nikto zo spoluvlastníkov nemá záujem, jeden zo spôsobov zrušenia a vyporiadania spoluvlastníctva, je jej predaj a rozdelenie výťažku z predaja podľa spoluvlastníckych podielov.

Rovnakým spôsobom sa môžu medzi sebou vyporiadať aj manželia po rozvode ich manželstva, ak predmetom BSM (ich bezpodielového spoluvlastníctva manželov) je nehnuteľnosť.

Vedeli ste, že to všetko je možné aj bez súdu? Rýchlejšou a časovo i finančne efektívnejšou cestou je vyporiadanie nehnuteľnosti prostredníctvom mediácie.

Využite jedinečné služby
vyporiadania nehnuteľnosti a jej následného predaja na jednom mieste

Tieto služby poskytujem jedinečne „pod jednou strechou“. Ako skúsená právnička a mediátorka, registrovaná v zozname mediátorov MS SR, vám pomôžem s vyporiadaním nehnuteľnosti ako aj s jej následným predajom.

Chcete vedieť o mediácii viac? Kliknite na tento odkaz.