PREDANÝ rekonštruovaný 3 – izbový byt s 2 loggiami Vranov nad Topľou, Juh

PREDANÝ rekonštruovaný 3 – izbový byt s 2 loggiami Vranov nad Topľou, Juh

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rekonštruovaný 3 – izbový byt s 2 loggiami, dispozične veľmi dobre riešený, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej časti Vranova nad Topľou na sídlisku Juh.

S podlahovou plochou bytu 75,28 m2 a priestrannými dvomi loggiami s výhľadmi na okolitú zeleň ponúka spolu 82 m2 celkovej rozlohy.

Byt sa nachádza na 2. poschodí 7- poschodového obytného domu s výťahom. Bytový dom bol obnovený (zateplenie domu, sedlová strecha, nové loggie, vlastná kotolňa, klampiarske konštrukcie). K bytu prislúcha aj samostatná pivnica.

POZRITE SI VIDEOPREZENTÁCIU BYTU:

FOTOGALÉRIA:

VÝHODY:
+ veľký a rekonštruovaný byt
+ výhodná lokalita
+ krásne výhľady
+ 2 loggie
+ všetky služby na dosah

DISPOZÍCIA:

  • Byt pozostáva z 3 – obytných miestností, kuchyne, chodby, kúpeľne so sprchovacím kútom spojenou s WC (murované jadro), 2 x loggia (+ pivnica)
  • Byt je kompletne zrekonštruovaný – okná sú v celom byte plastové, podlahy plávajúce, príslušenstvo keramická dlažba, vstavaná skriňa na chodbe, bezpečnostné vstupné dvere, obložkové zárubne. V kuchyni sa nachádza elektrický sporák s keramickou platňou a umývačkou riadu.
  • Náklady na bývanie / počet osôb v domácnosti 205 € / 5 osôb

ORIENTÁCIA:

SZ (obývačka, kuchyňa), JV (spálňa, detská izba)

LOKALITA:

  • dosiahnuteľnosť centra mesta a prostriedku verejnej hromadnej dopravy, autobus, do 5 minút
  • vyhľadávaná lokalita, občianska vybavenosť v okolí: škôlka, základné školy, stredná škola, nemocnica, lekáreň, Kaufland, kompletná sieť obchodov a služieb v dostupnosti

V uvedenej cene zabezpečíme kompletný realitný a právny servis. Predávajúci si vyhradzuje právo výberu najlepšej ponuky.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Mgr. Veroniky Moskaľovej